Kurumsal

Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil araç kiralama sloganı ile faaliyete geçen Narçinoğlu, tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

 

NARÇİNOĞLU , araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren NARÇİNOĞLU , araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.

 

NARÇİNOĞLU markasını, diğer  kurumsal araç kiralama şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu mutluluğu ve huzurlu bir yolculuk yapmasını sağlar.

 

Özgeçmiş:

NARÇİNOĞLU Firması olarak Türkiye’nin Her bir ilinde İnşaat sektöründe faaliyet Göstermiştir Merkezi Erzincan olan Firmamız NARÇİNOĞLU İnşaat, oto kiralama, Mimarlık Ve Oto Galeri olarak Faliyetini sürdürmekte Köklü Olan NARÇİNOĞLU Firmamız Tam 40 yıldır Sizlere hizmet vermektedir.

Adres: İnönü’nün mahallesi ordu caddesi ordu çarşı kat 1 no 114 NARÇİNOĞLU CAR RENTAL

TOP Telefon